Sledovat film Az eltűntek online

Přehrajte si film Az eltűntek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller, western Az eltűntek na Duna!
  Sledovat Az eltűntek online
Žánr:
akční, drama, thriller, western
Režie:
Ron Howard
Hrají:
Tommy Lee Jones (Samuel Jones a.k.a Chaa-duu-ba-its-iidan), Cate Blanchettová (Maggie Gilkesonová), Evan Rachel Woodová (Lily Gilkesonová), Jenna Boydová (Dot Gilkeson), Aaron Eckhart (Brake Baldwin), Val Kilmer (Lt. Jim Ducharme)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Kolik potřebuješ, abys získal zpět o co jsi přišel?

Maggie, mladá žena, jenž vychovává svou dceru v odlehlé divočině Nového Mexika. Když dívku Lily unese tajemný fantom v kapuci, objeví se najednou Maggiin odcizený otec a nabídne jí pomoc. Maggie užasne nad jeho návratem, ale ví, že musí odložit zranění i pýchu, pokud chce ještě někdy Lily vidět. Otec s dcerou zatím netuší, že budoucnost skrývá děsivé události, a vydávají se po stopě zloducha. Číhat a čekat je ale nevyslovitelnou hrůzou, která je změní navždy!
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Duna

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.