Film Avengers

Sledovat film
Avengers
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové - Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Joss Whedon
Hrají a postavy: Robert Downey Jr. (Iron Man (Radovan Vaculík)), Chris Evans (kapitán Amerika), Mark Ruffalo (Hulk (Pavel Šrom)), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johanssonová (Black Widow (Jitka Moučková)), Jeremy Renner (Hawkeye (Pavel Tesař))
Scénář: Zak Penn, Joss Whedon
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko