Film Auta

Sledovat film
Auta
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Život je cesta, užívej si cesty!
Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie: John Lasseter, Joe Ranft
Hrají a postavy: Richard Krajčo (Blesk McQueen - hlas), Owen Wilson (Lightning McQueen), Kateřina Brožová (Sally - hlas), Paul Newman (Doc Hudson), Bonnie Huntová (Sally Carrera), Vladimír Brabec (Ramone - hlas)
Scénář: Dan Gerson, Philip Loren, Brenda Chapman, Dan Fogelman, John Lasseter, Joe Ranft
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko