Film Auta 2

Sledovat film
Auta 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Skvělá jízda kolem světa.
Britská tajná služba je znepokojena, zločinecká auta z celého světa se spojila a plánují kriminální akce. Závodní auto Blesk McQueen se vrací z vítězného tažení po světě zpět do Kardanové Lhoty, aby strávil prázdniny se svým nejlepším přítelem, starým odtahovým autem Burákem, ale i s přítelkyní, sporťákem Sally. Okolnosti ho však přimějí zúčastnit se celosvětového závodu Gran Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Na cestě ho doprovází Burák, který se v Tokiu zaplete do mezinárodní špionáže. Stane se z něj tajný agent s důležitým posláním, kterého čeká náročná jízda plná nebezpečí.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: John Lasseter, Brad Lewis
Hrají a postavy: Larry The Cable Guy (Mater (hlas)), Owen Wilson (Blesk McQueen (Richard Krajčo)), Michael Caine (Finn McMissile (Petr Štěpánek)), Emily Mortimerová (Holley Shiftwellová (Ivana Andrlová)), Eddie Izzard (Sir Miles Axlerod (Ondřej Vetchý)), John Turturro (Francesco Bernoulli (Matěj Ruppert))
Scénář: John Lasseter, Brad Lewis, Dan Fogelman, Ben Queen
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko