Sledovat film Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje online

Přehrajte si film Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje
  Trailer k filmu Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje   Sledovat Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje online
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Mark Griffiths
Hrají a postavy:
Gregory Harrison (Oliver Caldwell), Heidi Lenhartová (Jenny Morgan), Jake Dinwiddie (Alex Caldwell), Katie Voldingová (Kate Caldwell), Rachel Yorková (Cassandra Hausen), Robin Dunne (Michael Hausen)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2001
Popis:
Miliardář Oliver Caldwell, pohledný a chytrý muž miluje jen jedinou věc víc než svůj byznys: svoji rodinu - děti Alex a Kate - a milovanou Jenny. Ta si získala jeho srdce jako obyčejná, ale krásná a inteligentní au pair, a dostala i adekvátní místo v jeho úspěšném podniku. Nyní se řeší spojení Caldwellovy společnosti s evropským konsorciem, které vlastní staromilský obchodní magnát Carl Sennhauser. Ale Carlovým dospělým dětem Cassandře a Michaelovi, jde jen o jejich vlastní prospěch...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski