Sledovat film
Atlas mrakov
online

Film Atlas mrakov
  Trailer k filmu Atlas mrakov Trailer
Přehrajte si film Atlas mrakov HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vše je propojeno.
Silné a inspirativní epické drama, Atlas Mraků, z dílny předních tvůrců Lany Wachowski, Toma Tykwera a Andyho Wachowski, zkoumá, jaký dopad má rozhodnutí jednotlivců na ostatní v přítomnosti, minulosti i budoucnosti. Drama, tajemství, akce a nekonečná láska se proplétají v několika časových rovinách. Zabiják v jednom životě se v dalším stane hrdinou a akt laskavosti rozhýbe vlnu reakcí a o několik století později se stane inspirací k revoluci.

Hrají a postavy: Tom Hanks (doktor Henry Goose recepční v hotelu Isaac Sachs), Halle Berryová (domorodkyně Jocasta Ayrsová Luisa Reyová neznám), Jim Broadbent (kapitán Molyneux Vyvyan Ayrs Timothy Cavendish ), Hugo Weaving (Haskell Moore Tadeusz Kesselring Bill Smoke ses)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 20.11.2022 20:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська