Sledovat film Atlantyda: Zaginiony ląd online

Přehrajte si film Atlantyda: Zaginiony ląd online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, science fiction, akční, dobrodružný Atlantyda: Zaginiony ląd na TV4!
  Trailer k filmu Atlantyda: Zaginiony ląd   Sledovat Atlantyda: Zaginiony ląd online
Žánr:
akďż˝nďż˝, animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, science fiction, akční, dobrodružný
Režie:
Gary Trousdale, Kirk Wise
Hrají a postavy:
Michael J. Fox (Milo James Thatch), Corey Burton (Gaetan 'The Mole' Moliere), James Garner (Commander Lyle Tiberius Rourke), Claudia Christianová (Helga Katrina Sinclair), John Mahoney (Preston B. Whitmore), Phil Morris (Dr. Joshua Strongbear Sweet)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Na dno oceánu za největším dobrodružstvím všech dob

Mladý vědec Milo je přímo posedlý myšlenkou, že objeví tajemnou říši, která kdysi zmizela hluboko v mořských vlnách. Do ruky se mu dostane velmi starý deník, který přesně popisuje cestu do Atlantidy včetně možných rizik a nebezpečí. Po řadě nesnází najde Milo investora, který expedici vybaví úžasnou ponorkou a kvalitní posádkou. Expedice odhalí, že Atlantida je království plné neuvěřitelně dokonalých technických zázraků a skrývá nesmírná bohatství. Kvůli tomu se ale objevitelská výprava začne brzy měnit na záchrannou operaci před zlatokopy. Jedinečné efekty, které nabízí pouze dokonalá animace, dávná legenda a spousta humoru - to je nový dobrodružný příběh o objevení Atlantidy!
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski