Sledovat film Atlantyda: Powrót Milo online

Přehrajte si film Atlantyda: Powrót Milo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, akční, dobrodružný, rodinný, animovaný Atlantyda: Powrót Milo na !
  Trailer k filmu Atlantyda: Powrót Milo   Sledovat Atlantyda: Powrót Milo online
Žánr:
komedie, akční, dobrodružný, rodinný, animovaný
Režie:
Victor Cook, Toby Shelton, Tad Stones
Hrají a postavy:
James Arnold Taylor (Milo Thatch), Cree Summerová (Princezna 'Kida' Kidagakash), John Mahoney (Preston B. Whitmore), Jacqueline Obradorsová (Audrey Rocio Ramirez), Don Novello (Vincenzo 'Vinny' Santorini), Corey Burton (Gaetan 'The Mole' Moliere)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Oblíbení hrdinové animovaného příběhu Atlantida: Tajemná říše se vrací. Při první společné výpravě objevil Milo Thatch a jeho společníci legendární podmořské město, zachránil jeho obyvatele a celé království před nenasytnými dobyvateli. Teď se Milo, Kida a jejich přátelé připravují na další a ještě bláznivější výpravu, při které budou čelit tajemným a neznámým silám. Cesta je povede od prašných pouštích na jihozápadě až po ledovce v severních horách. Budou čelit gigantické mořské příšeře, tajemným duchům a mocným legendám. Kida navíc pozná skutečnou sílu mystického krystalu a bude se muset rozhodnout, zda srdce Atlantidy bude lépe navěky uchovat v temnotách nebo ho ukázat celému světu. Zadržte dech, vlak do Atlantidy právě vyjíždí a před sebou má zcela nová dobrodružství!
Hodnocení:
50 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski