Film Atlantida: Tajemná říše

Sledovat film
Atlantida: Tajemná říše
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na dno oceánu za největším dobrodružstvím všech dob
Mladý vědec Milo je přímo posedlý myšlenkou, že objeví tajemnou říši, která kdysi zmizela hluboko v mořských vlnách. Do ruky se mu dostane velmi starý deník, který přesně popisuje cestu do Atlantidy včetně možných rizik a nebezpečí. Po řadě nesnází najde Milo investora, který expedici vybaví úžasnou ponorkou a kvalitní posádkou. Expedice odhalí, že Atlantida je království plné neuvěřitelně dokonalých technických zázraků a skrývá nesmírná bohatství. Kvůli tomu se ale objevitelská výprava začne brzy měnit na záchrannou operaci před zlatokopy. Jedinečné efekty, které nabízí pouze dokonalá animace, dávná legenda a spousta humoru - to je nový dobrodružný příběh o objevení Atlantidy!

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Gary Trousdale, Kirk Wise
Hrají a postavy: Michael J. Fox (Milo James Thatch), Corey Burton (Gaetan 'The Mole' Moliere), James Garner (Commander Lyle Tiberius Rourke), Claudia Christianová (Helga Katrina Sinclair), John Mahoney (Preston B. Whitmore), Phil Morris (Dr. Joshua Strongbear Sweet)
Scénář: Bryce Zabel, Joss Whedon, Gary Trousdale, Kirk Wise, Tab Murphy, David Reynolds
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko