Sledovat film Atentát v Paríži online

Přehrajte si film Atentát v Paríži online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Atentát v Paríži na !
  Sledovat Atentát v Paríži online
Žánr:
thriller
Režie:
Yves Boisset
Hrají a postavy:
Jean-Louis Trintignant (François Darien - un intellectuel instable), Michel Piccoli (Le colonel kassar - le ministre de l'intérieur d'u), Jean Sebergová (Edith Lemoine - une infirmiere gauchiste), Gian Maria Volonté (Sadiel - un leader progresste maghrebin), Michel Bouquet (Maitre Lempereur - un avocat corrompu), Bruno Cremer (Maître Michel Vigneau - l'avocat de Sadiel)
Země:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1972
Popis:
Sadiel, vůdce rebelů v severoafrickém státě, se ukryje ve Švýcarsku po puči, který v jeho zemi proběhl. Nemilosrdný plukovník Kassar, který si je vědom hrozby, kterou Sadiel představuje, kontaktuje francouzskou tajnou službu, aby mu pomohla politického aktivistu najít. Policejní informátor Darien je nucen nalákat Sadiela do Paříže, údajně proto, aby natočili televizní snímek o Třetím světě. Sadiel dorazí do Paříže a je chycen a doveden ke svým protivníkům. Darien, který je znechucen způsobem, jakým s ním manipulovali, se pokusí vrátit čas, i když neví, s kým má tu čest.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski