Sledovat film Asterix Amerikában online

Přehrajte si film Asterix Amerikában online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, historický, komedie, rodinný Asterix Amerikában na !
  Trailer k filmu Asterix Amerikában   Sledovat Asterix Amerikában online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, historický, komedie, rodinný
Režie:
Gerhard Hahn
Hrají a postavy:
Roger Carel (Astérix (hlas)), Pierre Tornade (Obélix (hlas)), Henri Labussiere (Panoramix), Francois Chaix (Abraracourcix), Michel Tugot-Doris (Assurancetourix), Jean Dautremay (Ordralfabétix)
Země:
Německo, Francie
Rok výroby:
1994
Popis:
Asterix a Obelix se vydají zachránit mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta jejich síla. Na své pouti se dostanou do Ameriky, kde bojují s Indiány, zachrání náčelníkovu dceru před splašenými bizony, porazí největšího bojovníka kmene a osvobodí dva přátele od mučednického kůlu. Najdou také Getafixe, o jehož medicínu usiluje místní kouzelník, aby dosáhl neomezené moci. Po všech strastech se dostanou všichni domů, kde zachrání vesničany a Caesara pošlou tam, kam patří.
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski