Sledovat film Asterix a Vikingové online

Přehrajte si film Asterix a Vikingové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Asterix a Vikingové na !
  Trailer k filmu Asterix a Vikingové   Sledovat Asterix a Vikingové online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Stefan Fjeldmark, Jesper Moller
Hrají a postavy:
Roger Carel (Idéfix (hlas)), Lorŕnt Deutsch (Goudurix (hlas)), Sara Forestierová (Abba (hlas)), Jacques Frantz (Obélix (hlas)), Pierre Palmade (Cryptograf (hlas)), Pierre Tchernia (vypravěč (hlas))
Země:
Francie, Dánsko
Rok výroby:
2006
Popis:
V naší oblíbené vesnici v Galii nastala velká událost...

Příběh začíná, když náčelník vesnice obdrží zoufalou žádost o pomoc od svého bratra v Lutecii. Ten potřebuje, aby se z jeho syna stal pořádný muž a tak jej poslal do galské vesničky. Mladík je nejprve znuděný ze strohosti venkova, tato nuda se však velmi rychle změní, když připlují vikingské Drakkary. Vikingové však nepřišli plundrovat a ničit, ale naučit se novým věcem, jako je například strach. A toho má mladík v sobě dost a tak jej unesou.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski