Sledovat film Asterix a Vikingové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Asterix a Vikingové
  Trailer k filmu Asterix a Vikingové   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Stefan Fjeldmark, Jesper Moller
Hrají a postavy:
Roger Carel (Idéfix (hlas)), Lorŕnt Deutsch (Goudurix (hlas)), Sara Forestierová (Abba (hlas)), Jacques Frantz (Obélix (hlas)), Pierre Palmade (Cryptograf (hlas)), Pierre Tchernia (vypravěč (hlas))
Scénář:
René Goscinny, Albert Uderzo, Jean-Luc Goossens, Stefan Fjeldmark, Philip LaZebnik
Země:
Francie, Dánsko
Rok výroby:
2006
Popis:
V naší oblíbené vesnici v Galii nastala velká událost...

Příběh začíná, když náčelník vesnice obdrží zoufalou žádost o pomoc od svého bratra v Lutecii. Ten potřebuje, aby se z jeho syna stal pořádný muž a tak jej poslal do galské vesničky. Mladík je nejprve znuděný ze strohosti venkova, tato nuda se však velmi rychle změní, když připlují vikingské Drakkary. Vikingové však nepřišli plundrovat a ničit, ale naučit se novým věcem, jako je například strach. A toho má mladík v sobě dost a tak jej unesou.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko