Sledovat film
Asterix a Obelix
online

Film Asterix a Obelix
  Trailer k filmu Asterix a Obelix Trailer
Přehrajte si film Asterix a Obelix HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 388 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Je rok 50. př. Kristem. Celá Galie je obsazena Římany... Celá? Ne! Jedna vesnice, obývaná nepoddajnými Galy, ještě stále odolává nájezdníkům.
Římští kolonizátoři ovládli Galii - kromě jedné jediné vesnice, kde se padesát obyvatel dokáže bránit mnohonásobné přesile díky zázračnému posilujícímu nápoji. Ten vyrábí místní druid Panoramix. Římský guvernér Detritus se chce nápoje zmocnit a uchvátit moc vládce Caesara. Jenže nepočítá s tím, že chytrý Asterix a jeho kamarád Obelix, který spadl do kouzelného nápoje jako dítě, a proto má sílu i bez nápoje, s pomocí Obelixova pejsánka Idefixe a samozřejmě druida Panoramixe, mu to pěkně zavaří - a ještě se u toho budou skvěle bavit. Bavit se budou i diváci, kteří zhlédnou tuto výpravnou adaptaci jednoho z nejpopulárnějších evropských komiksů.

Režie: Claude Zidi
Hrají a postavy: Christian Clavier (Astérix), Gérard Depardieu (Obélix), Roberto Benigni (Lucius Detritus (Tullius Destructivus), Michel Galabru (Abraracourcix), Claude Piéplu (Getafix), Daniel Prévost (Prolix Lügnix)
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 4.1.2023 10:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська