Sledovat film Aryskotraci online

Přehrajte si film Aryskotraci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Aryskotraci
  Trailer k filmu Aryskotraci   Sledovat Aryskotraci online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Muzikály, Rodinný
Režie:
Wolfgang Reitherman
Hrají a postavy:
Phil Harris (O'Malley (hlas)), Eva Gaborová (Duchess (hlas)), Sterling Holloway (Roquefort (hlas)), Scatman Crothers (Scat Cat (hlas)), Paul Winchell (čínská kočka (hlas)), Lord Tim Hudson (anglická kočka (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Disneyho Jazzová klasika

V centru Paříže žije ve své honosné vile stará zámožná aristokratka, která nadevše miluje svou kočku Dámu a její tři koťata. Dáma není jen tak obyčejná kočka, také ona je urozeného původu, je vzdělaná, chová se dle etikety a je zvyklá na to nejlepší zacházení. Madam hodlá odkázat svým kočkám veškerý majetek, na ten má ale zálusk její proradný sluha Edgar, který se chce Dámy a koťat za každou cenu zbavit. Naštěstí je tu dobrosrdečný toulavý kocour Thomas, který ani na chvíli neváhá při záchraně Dámy a koťat nasadit vlastní život.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski