Sledovat film Artur online

Přehrajte si film Artur online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Artur online
Žánr:
komedie
Režie:
Jason Winer
Hrají:
Russell Brand (Arthur), Helen Mirrenová (Hobson), Greta Gerwigová (Naomi Quinnová), Jennifer Garnerová (Susan Johnsonová), Geraldine Jamesová (Vivienne), Luis Guzman (Bitterman)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová. Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan, které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi.
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
TVP2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.