Sledovat film Arthur Newman online

Přehrajte si film Arthur Newman online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Arthur Newman na !
  Trailer k filmu Arthur Newman   Sledovat Arthur Newman online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Dante Ariola
Hrají a postavy:
Emily Bluntová (Mike), Colin Firth (Arthur Newman), Anne Hecheová (Mina Crawley), Kristin Lehmanová (Mary Alice Wellsová), Autumn Dial (Charyl), M. Emmet Walsh (Zazek)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Pokud nemáš svůj vlastní život, vezmi si ho od někoho jiného.

Wallace Avery nenávidí svou práci. Exmanželka a syn nenávidějí jeho. Wallace už nemá sílu toto vše snášet a zinscenuje vlastní smrt. Pořizuje si novou identitu a stává se z něj Arthur Newman. Jeho cestu vstříc novému životu mu ovšem zkříží krásná a křehká Mike, která se také pokouší skoncovat s minulostí. Dvě zjizvené duše se sbližují tím, že začínají obývat prázdná obydlí a vydávají se za nepřítomné majitele. Časem oba zjišťují, že na tom druhém milují právě toho, kterého zanechali ve svých původních domovech. Ozdravná cesta začíná...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.