Sledovat film Aristokočky online

Přehrajte si film Aristokočky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný, muzikály Aristokočky na Nova!
  Trailer k filmu Aristokočky   Sledovat Aristokočky online
Žánr:
animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný, muzikály
Režie:
Wolfgang Reitherman
Hrají a postavy:
Phil Harris (O'Malley (hlas)), Eva Gaborová (Duchess (hlas)), Sterling Holloway (Roquefort (hlas)), Scatman Crothers (Scat Cat (hlas)), Paul Winchell (čínská kočka (hlas)), Lord Tim Hudson (anglická kočka (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Disneyho Jazzová klasika

V centru Paříže žije ve své honosné vile stará zámožná aristokratka, která nadevše miluje svou kočku Dámu a její tři koťata. Dáma není jen tak obyčejná kočka, také ona je urozeného původu, je vzdělaná, chová se dle etikety a je zvyklá na to nejlepší zacházení. Madam hodlá odkázat svým kočkám veškerý majetek, na ten má ale zálusk její proradný sluha Edgar, který se chce Dámy a koťat za každou cenu zbavit. Naštěstí je tu dobrosrdečný toulavý kocour Thomas, který ani na chvíli neváhá při záchraně Dámy a koťat nasadit vlastní život.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski