Sledovat film ARANY - Egy óra Arany Jánossal - Kovács Ákos irodalmi estje online

Přehrajte si film ARANY - Egy óra Arany Jánossal - Kovács Ákos irodalmi estje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, thriller ARANY - Egy óra Arany Jánossal - Kovács Ákos irodalmi estje na !
  Trailer k filmu ARANY - Egy óra Arany Jánossal - Kovács Ákos irodalmi estje   Sledovat ARANY - Egy óra Arany Jánossal - Kovács Ákos irodalmi estje online
Žánr:
dobrodružný, drama, thriller
Režie:
Stephen Gaghan
Hrají a postavy:
Bryce Dallas Howardová (Kay), Matthew McConaughey (Kenny Wells), Toby Kebbell (Jennings), Rachael Taylorová, Edgar Ramirez (Michael Acosta), Corey Stoll (Brian Woolf)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Nikdo nezná pravdu.

Americký byznysmen jménem Kenny Wells, který přivedl svou rodinnou těžařskou firmu ke dnu, se pokusí zvrátit štěstěnu na svoji stranu tím, že se vydá do indonéské džungle hledat zlato. S pomocí zkušeného geologa se Wellsovi skutečně podaří najít obrovské zásoby zlata, ale brzy je nucen chránit svůj nález před nemilosrdnými obchodníky z Wall Street.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.