Sledovat film Arachnofobie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Arachnofobie
  Trailer k filmu Arachnofobie   Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Komedie, Science Fiction, Thriller, Fantasy
Režie:
Frank Marshall
Hrají a postavy:
Jeff Daniels (Dr. Ross Jennings), Harley Jane Kozaková (Molly Jennings), John Goodman (Delbert McClintock), Julian Sands (doktor James Atherton), Stuart Pankin (šerif Lloyd Parsons), Brian McNamara (Chris Collins)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Obyvatelé malého městečka se musejí bránit nečekané noční můře v americkém filmu plném pavouků.

Při výzkumu hmyzu v džungli Jižní Ameriky kousne velký pavouk fotografa, který okamžitě umírá. Jeho tělo je posláno v rakvi do Ameriky, nikdo si však nevšimne, že společně s ním "cestuje" i pavouk. Ten po otevření rakve uteče. Brzy nato se v malém kalifornském městečku začnou množit případy záhadných úmrtí. Zpočátku si je místní doktor vysvětluje jako důsledky jiných chorob, ale případů přibývá. Pavouk - samička - se totiž spářil s místními pavouky a tím vznikl nový smrtelně jedovatý druh, který se značně rozmnožil. Obyvatelům hrozí velké nebezpečí...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko