Film Ant-Man

Sledovat film
Ant-Man
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hrdinové už větší nebudou.
Podvodník Scott Lang, vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Science Fiction, Thriller
Režie: Peyton Reed
Hrají a postavy: Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man), Michael Douglas (doktor Hank Pym), Evangeline Lilly (Hope Van Dyneová), Corey Stoll (Darren Cross / Yellowjacket), Bobby Cannavale (Paxton), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon)
Scénář: Joe Cornish, Larry Lieber, Adam McKay, Jack Kirby, Paul Rudd, Edgar Wright
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko