Sledovat film Anděl spravedlnosti online

Přehrajte si film Anděl spravedlnosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Anděl spravedlnosti online
Žánr:
drama, western
Režie:
David S. Cass Sr.
Hrají:
Kevin Sorbo (kazatel), Nick Chinlund (Bob Quinn), Cynthia Watrosová (Maggie), Richard Lee Jackson (Billy), Lorin McCraley (Spencer), Wings Hauser (Colonel Cusack)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Příběh Kazatele, který vymění Bibli za kolt, aby pomstil vraždu své rodiny.

Hlavní postavou příběhu je Kazatel, jehož poklidný šťastný život se tragicky zhroutí, když se v jeho malém kostele pokusí najít úkryt skupina uprchlíků, pronásledovaná plukovníkem Cusackem a jeho bandou. Banda totiž kostel zničí dynamitovými náložemi a v jeho troskách zahynou také Kazatelova milovaná manželka a malá dcerka. Zlomený muž odloží Bibli a znovu sáhne po zbraních. Stane se lovcem odměn a osud brzy znovu zkříží jeho cestu s Cusackovou bandou, když se v jednom baru zastane Maggie, kterou obtěžuje několik lotrů. Je zmlácen a žena, která žije s malou dcerkou, se ho ujme. Nechá ho u sebe bydlet i poté, co se uzdraví, pod podmínkou, že kvůli dítěti odloží zbraň. Kazatel brzy zjistí, že i šerif pracuje pro Cusacka a že mu pomáhá vyhnat skupinu usedlíků, kteří zaplatili za půdu, ale nikdy nedostali doklad o koupi. Nátlak Cusacka a jeho bandy narůstá a Kazatel se rozhodne zakročit. Pokus o vyjednávání se šerifem a poté i s Cusackem je však bezvýsledný. Lotři navíc jako varování Kazateli napadnou Maggie. Je čas, aby Kazatel sáhl po zbrani. Jen tak se může postavit za práva usedlíků a pustit se do boje se šerifem, Cusackem i jeho bandou hrdlořezů.
Hodnocení:
55 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.