Sledovat film American Hustle. Amerykanski przekret online

Přehrajte si film American Hustle. Amerykanski przekret HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, krimi, thriller American Hustle. Amerykanski przekret na TVP2!
  Trailer k filmu American Hustle. Amerykanski przekret   Sledovat American Hustle. Amerykanski przekret online
Žánr:
drama, historický, krimi, thriller
Režie:
David O. Russell
Hrají a postavy:
Christian Bale (Irving Rosenfeld), Bradley Cooper (Richie DiMaso), Amy Adamsová (Sydney Prosserová), Jeremy Renner (starosta Carmine Polito), Jennifer Lawrenceová (Rosalyn Rosenfeldová), Louis C.K. (Stoddard Thorsen)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Podvádět se musí umět.

Fiktivní snímek Špinavý trik, který je založen na reáliích jednoho z nejpozoruhodnějších skandálů v dějinách Spojených států, vypráví příběh špičkového podvodníka Irvinga Rosenfelda, který je společně se svou obdobně vychytralou britskou partnerkou a milenkou Sydney Prosserovou přinucen ke spolupráci s agentem FBI Richiem DiMasem, jenž se zcela vymkl kontrole. DiMaso je s sebou strhává do světa jerseyských politických machinátorů a mafiánů, který je nebezpečný i lákavý současně. Carmen Polito je zanícený, ale prchlivý politik z New Jersey, který se ocitl v pasti mezi podvodníky a FBI. Irvingova nevypočitatelná manželka Rosalyn by se přitom mohla stát poslední kapkou, která způsobí, že se mocné hráze intrik a podvodů definitivně protrhnou.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.