Sledovat film Ambiciózní blondýnka online

Přehrajte si film Ambiciózní blondýnka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ambiciózní blondýnka
  Trailer k filmu Ambiciózní blondýnka   Sledovat Ambiciózní blondýnka online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Scott Marshall
Hrají a postavy:
Jessica Simpsonová (Katie), Luke Wilson (Ben), Rachael Leigh Cooková (Haley), Penelope Ann Millerová (Debra), Andy Dick (Freddy), Drew Fuller (Billy)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
První návštěva New Yorku bývá nezapomenutelná. To platí i pro Katie, která přijela za svým snoubencem a přistihla ho s milenkou v posteli. Když už je ale v New Yorku, chvíli tu zůstane. Díky velké náhodě získá práci sekretářky a zdá se, že její život se zase začíná obracet k lepšímu. Katie ale netuší, že na tuto pozici ji dosadila jistá vypočítavá mrcha jen proto, že je přesvědčená, že s takovou vesnickou husičkou bude snadné manipulovat a dosáhnout tak svých cílů. To se ale šeredně plete, protože Katie je možná z malého města, ale rozhodně není pitomá, a s pomocí svého kolegy Bena, který je mimochodem velký sympaťák, to té potvoře dokáže.
Hodnocení:
39 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski