Sledovat film Alpská klinika: Touhy srdce online

Přehrajte si film Alpská klinika: Touhy srdce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Alpská klinika: Touhy srdce na Kino Barrandov!
  Sledovat Alpská klinika: Touhy srdce online
Žánr:
drama
Země:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2008
Popis:
Doktor Daniel Guth konečně požádá o ruku Miriam a rozhodne se investovat do alpské kliniky. Vypadá, že jejich štěstí už nic nemůže stát v cestě. Jednoho dne, když vyzvedávají malého Frederika po návštěvě u jeho kamaráda Kurta, stanou se svědky hrozivé scény požáru stájí Kurtova otce, farmáře Armina Koglera. Při pokusu o záchranu zvířat si Kogler zraní nohy a je potřeba okamžitá operace. Nová primářka nemocnice odvede skvělou práci a podaří se jí zachránit jeho nohy, ale Kogler je zničený při pomyšlení na dlouhou a bolestivou rehabilitaci. Pro jeho ženu je situace zoufalá, protože jejich příjmy se náhle propadnou na dno. I když se zdá, že Miriam je šťastně zaměstnaná blížící se svatbou, osud má s ní jiné plány. Krátce před svatbou náhle upadne a ztrácí vědomí. Daniel se snaží zjistit, co vedlo ke ztrátě jejího vědomí, nicméně její stav se jen zhoršuje. Pro doktora je to závod s časem, kde není v sázce nic jiného, než život jeho budoucí manželky.
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.