Sledovat film Alice tu už nebýva online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Alice tu už nebýva
  Trailer k filmu Alice tu už nebýva   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Ellen Burstynová (Alice Hyattová), Kris Kristofferson (David - nápadník), Billy Green Bush (Donald Hyatt), Diane Laddová (Flo), Lelia Goldoniová (Bea), Harvey Keitel (Ben Eberhart)
Scénář:
Robert Getchell
Země:
USA
Rok výroby:
1974
Popis:
Legendární drama, v němž musí žena po manželově smrti zcela změnit svůj život, aby se dokázala postarat o dvanáctiletého syna. Rozhodne se pro nestálou kariéru zpěvačky a z bahna jí pomůže až setkání s charismatickým Davidem...

Velký příběh jedné ženské seberealizace. Pohledná vdova Alice, typická hospodyňka středního věku z jihozápadu USA, se staví po smrti manžela na vlastní nohy. Jeden z mála Scorseseho filmů, plný dobře odpozorovaných detailů a postav, kde je hlavní hrdinkou žena...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko