Sledovat film Alex a Emma online

Přehrajte si film Alex a Emma online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Alex a Emma online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Rob Reiner
Hrají:
Luke Wilson (Alex Sheldon/Adam Shipley), Chino XL (Tony/tanečník Flamenca), Lobo Sebastian (Bobby/tanečník Flamenca), Rob Reiner, Kate Hudsonová (Emma Dinsmoreová), Paul Willson (John Shaw)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Je to láska ... nebo si jen něco namlouvají?

Alex je spisovatel s většími schopnostmi zadlužit se než napsat knihu. Aby se zbavil dotěrných věřitelů, musí během 30 dnů dokončit svůj román nebo skončí mrtvý. Na pomoc si najme stenografku Emmu, které začne diktovat svůj příběh o romantickém vztahu mezi třemi lidmi. Půvabná, ale také poněkud tvrdohlavá Emma má neustálé výhrady k jeho spisovatelským nápadům.
Ty pomalu a bezděčně začínají Alexe i jeho příběh ovlivňovat. Obsah knížky se začíná podobat skutečnosti a život příběhu z románu.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.