Sledovat film Alenka v říši divů: Za zrcadlem online

Přehrajte si film Alenka v říši divů: Za zrcadlem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Alenka v říši divů: Za zrcadlem
  Trailer k filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem   Sledovat Alenka v říši divů: Za zrcadlem online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
James Bobin
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Kloboučník), Mia Wasikowská (Alice Kingsleigh), Helena Bonham Carterová (Iracebeth, srdcová královna), Anne Hathawayová (bílá královna), Sacha Baron Cohen (Time), Rhys Ifans (Zanik Hightopp)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Přijde čas na trochu potrhlosti.

Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli - i nepřáteli - v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski