Sledovat film Ako noc a deň online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ako noc a deň
  Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Sibylle Tafel
Hrají a postavy:
Thomas Sarbacher (Oliver Maibach), Petra Kellingová (Elisabeth Maibach), Vedat Erincin (Kemal Yildirim), Katharina Müller-Elmauová (Gréta), Olga von Luckwald (Lisa Maibach), Henning Nöhren (Chris Dollinger)
Scénář:
Claudia Matschullaová, Sibylle Tafel
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Od smrti své manželky tvoří pekař Oliver nerozlučný tým se svou temperamentní mámou Elisabeth. Spolu provozují pekárna a spolu vychovali Oliverovým dvě dcery Miu a Lisu. Jejich život se ubírá podle přesných pravidel, které jsou nutné, protože už o druhé v noci vstávají, aby na ráno připravili čerstvé pečivo a chléb. No láska obrátí jejich zaběhané pravidla vzhůru nohama...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko