Sledovat film
Akce Bororo
online

Film Akce Bororo
  Trailer k filmu Akce Bororo Trailer
Přehrajte si film Akce Bororo HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Fantastický příběh o tajemném poslání návštěvnice z jiného světa.
Sci-fi, krimi a špionáž se mísí v příběhu kolem pozůstalosti po cestovateli A. V. Fričovi, v níž jsou skryty informace o zázračném léku. Ty chce získat kapitalistický farmaceutický trust, který se po vzoru špionážních centrál neštítí použít vyzvědačství a odposlechů. Ale o lék mají zájem i dva elegantní cizinci, muž a žena, snažící se vetřít do přízně hlavního hrdiny. Tím je vědecký pracovník výzkumného ústavu dr. Junek, který pročítá Fričovy deníky. Rozhodne se podniknout cestu do Amazonie, kde se má nacházet indiánský kmen, který lék vyrábí. Junek však podlehne pokušení sličné cizinky... Autoři natočili ve své době ideologicky tendenční film, který však ve světle dnešní politické situace získává nečekaně aktuální konotace.

Režie: Otakar Fuka
Hrají a postavy: Svatopluk Matyáš (doktor Junek), Božidara Turzonovová (Zuzana / Ori-Ana), Karel Augusta (Ing. Sebestík), Karel Bělohradský (lékař), Vlastimil Brodský (doktor Burger), Otakar Brousek (Doc. Nousek)
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 30.1.2023 14:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська