Sledovat film Air Force One: Poslední let online

Přehrajte si film Air Force One: Poslední let HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Air Force One: Poslední let na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Air Force One: Poslední let   Sledovat Air Force One: Poslední let online
Žánr:
akční, dobrodružný, thriller
Režie:
Liz Adams
Hrají a postavy:
Reginald VelJohnson (Bob Abbot), Jordan Laddová (Lindsay Bates), Gerald Webb (First Officer Aoki), Michael Teh (Captain Roscoe Simms), Darin Cooper (Col. Chuck Lawler), Darren Thomas (Major Eric Lewis)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Akčně balená jízda na horské dráze destrukce v duchu filmů Executive Action a Smrtonosná past 2. Kvůli množícím se chybám dispečerů letového provozu byla vyvinuta satelitní síť, která naviguje všechna letadla. Díky přesnosti počítačů by tak už nemělo docházet ke kolizím letových kurzů. Co se však stane, když tato síť náhle přestane správně fungovat a převezme kontrolu nad letadly? To zjistí mimo jiné i prezident se svou rodinou, jehož speciál Air Force One se ocitne na kolizním kurzu s jiným civilním letadlem.
Hodnocení:
27 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.