Sledovat film Agora - Die Säulen des Himmels online

Přehrajte si film Agora - Die Säulen des Himmels online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, historický, romantický Agora - Die Säulen des Himmels na !
  Trailer k filmu Agora - Die Säulen des Himmels   Sledovat Agora - Die Säulen des Himmels online
Žánr:
dobrodružný, drama, historický, romantický
Režie:
Alejandro Amenábar
Hrají a postavy:
Rachel Weiszová (Hypatia), Max Minghella (Davus), Oscar Isaac (Orestes), Ashraf Barhom (Ammonius), Michael Lonsdale (Theon), Rupert Evans (Synesius)
Země:
USA, Španělsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Svět se navždy změnil.

Agora je výletem do starověkého Egypta, do mýtického města Alexandrie za událostmi, které vedly k dramatickému zničení nejvýznamnější knihovny té doby. Knihovny, která je dodnes symbolem moudrosti a vzdělanosti antického světa i jeho postupného zániku. Píše se rok 391 po Kristu a Egypt se nachází pod nadvládou již upadajícího římského impéria. Násilné, náboženské nepokoje v ulicích Alexandrie pronikají i za brány slavné městské knihovny. V jejích zdech je uvězněna i vynikající astronomka a filozofka Hypatia a její věrní stoupenci odhodlaní bránit moudrost antického světa. Mezi příznivci jsou také dva muži bojující o lásku krásné Hypatie: vtipný, bohatý a privilegovaný Orestes a Davus, mladý otrok, který se zmítá mezi tajnou láskou ke své paní a vidinou svobody, kterou by získal, kdyby se přidal k nepřátelským křesťanům... Film Agora vypráví nejen o moudré Hypatii a jejím životě, ale také o době, kdy ze starověkých chrámů odcházeli staří bohové a nastupovala nová náboženství.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.