Sledovat film
After we fell
online

Film After we fell
Přehrajte si film After we fell HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 388 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Přesto se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Castille Landon
Hrají a postavy: Josephine Langford (Tessa), Arielle Kebbelová (Kimberly), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Mira Sorvinová (Carol Young), Louise Lombardová (Trish Daniels), Stephen Moyer
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 46 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 24.3.2023 22:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська