Sledovat film Absurdistán online

Přehrajte si film Absurdistán HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Absurdistán na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Absurdistán   Sledovat Absurdistán online
Žánr:
komedie
Režie:
Veit Helmer
Hrají a postavy:
Kristýna Maléřová (Aya), Max Mauff (Temelko), Nino Chkheidze (babička), Ivane Ivantbelidze, Ani Amiridze (Daughter), Ilko Stefanovski (Guri - Temelkův otec)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Když je kapání kohoutku důležitější než výtrysk lásky...

Filmová komedie inspirována novinovým článkem o turecké obci, ve které se ženy vzbouřily proti líným mužům. Muži v této obci nebyli schopni opravit místní vodovod, a tak jim ženy odepřely sex, dokud nebude v domácnostech voda. Uprostřed tohoto dění se odehrává příběh mladé dvojice chlapce Temelka a dívky Ayi a jejich první milostné noci. Je to komplikované, protože babička jim vyvěštila den „D“ s nejvhodnějším postavením hvězd. Ale to není všechno! Musí se nejprve společně vykoupat! Ale jak, když je vesnice bez vody? Temelko má před sebou těžký úkol.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski