Sledovat film Absolutně Scary online

Přehrajte si film Absolutně Scary HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Absolutně Scary na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Absolutně Scary   Sledovat Absolutně Scary online
Žánr:
komedie
Režie:
Eric Lartigau
Hrají a postavy:
Kad Merad (Bullit), Olivier Barroux (Riper), Gérard Darmon (Phil Canon), Jean-Paul Rouve (šerif Steve Marley), Bénédicte Loyenová (Ginger), Lionel Abelanski (Thomas Filbee)
Země:
Francie
Rok výroby:
2003
Popis:
Indicie FBI: Podezřelý je ve filmu.

Agent FBI Richard Bulit ztratí při ozbrojené konfrontaci s kolumbijskou narkomafií svého věrného černého parťáka, který skončí v komatu v nemocnici. Šéf ostřílenému profesionálovi přidělí nového kolegu - nemotorného, ale snaživého agenta Douglase Rippera. Ten dosud nikdy nebyl v akci, je však zdatným teoretikem: dosud přednášel budoucím agentům FBI na akademii ve Washingtonu.
Ani jeden z mužů není svým novým parťákem příliš nadšený, na rozmíšky však není čas: čeká je vyšetřování spletité vraždy maloměstské striptérky Pamely Rose... V něm hraje důležitou roli každý ze svědků a zároveň podezřelých, především tajemný Phil Canon přezdívaný Quasimodo, šerif Steve Marley i krásná Ginger, do které se Ripper zamiluje...
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski