Sledovat film Ďábel nosí Pradu online

Přehrajte si film Ďábel nosí Pradu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ďábel nosí Pradu
  Trailer k filmu Ďábel nosí Pradu   Sledovat Ďábel nosí Pradu online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
David Frankel
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Miranda Priestlyová), Anne Hathawayová (Andy Sachsová), Emily Bluntová (Emily), Stanley Tucci (Nigel), Simon Baker (Christian Thompson), Adrian Grenier (Nate)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Džob pro který by miliony žen zabíjely.

V závratném světě newyorské módy, kde se velikost S mění v M, včerejší X je už XL a nepovedený účes může zabít celou vaši kariéru, je časopis Runway vysněným Olympem. Pod vedením nejmocnější ženy módního průmyslu Mirandy Priestly, která mu vládne tvrdou rukou s dokonale pěstěnými nehty, je Runway obávaným testem, kterým musí projít každý, kdo chce v tomto světě něco znamenat. Při plnění svého poslání - učinit z Runway módní bibli pro New York a tudíž i pro celý svět - nepřipustí, aby jí cokoliv stálo v cestě... včetně dlouhé řady asistentek, které nesplnily její očekávání. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty - ale zároveň místo, pro nějž by milion mladých žen z New Yorku dokázalo zabít.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski