Film Abduction

Sledovat film
Abduction
online

Přehrajte si film Abduction online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1325 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Boj za pravdu je jeho boj o život.
Po nevídaném úspěchu Twilight ságy se Taylor Lautner představuje v akčním thrilleru Bez dechu. Mladý Nathan Harper jednoho dne objeví svojí fotografii na webové stránce s pohřešovanými dětmi. Rychle zjišťuje, že jeho "dosavadní" otec a matka rozhodně nejsou jeho skutečnými rodiči. Nyní chce víc než cokoliv jiného odkrýt svoji pravou identitu. Do cesty se mu však připletou vládní agenti a začíná jej pronásledovat policie. Co stojí za tajemstvím jeho pravého jména a rodiny? Z pronásledování se stává divoká a nebezpečná hra o Nathanův život, ve které při něm stojí jeho přítelkyně Karen. Svůj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdát.

Žánr: Akční, Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: John Singleton
Hrají a postavy: Jake Andolina (CIA muž), Oriah Acima Andrews (Riah), Ken Arnold (Thermal), Maria Bellová (Mara), Steve Blass (reportér hry), Derek Burnell (prodavač Hot Dogů)
Scénář: Shawn Christensen
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko