Sledovat film A tábornok lánya online

Přehrajte si film A tábornok lánya online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, záhady, thriller, fantasy A tábornok lánya na Duna!
  Trailer k filmu A tábornok lánya   Sledovat A tábornok lánya online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
John Travolta (Warr. Off. Paul Brenner), Madeleine Stoweová (Warr. Off. Sara Sunhill), James Cromwell (Lt. Gen. Joseph Campbell), Timothy Hutton (Col. William Kent), Leslie Stefansonová (Capt. Elisabeth Campbell), Daniel von Bargen (Police Chief Yardley)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
John Travolta v hlavní roli krimi thrilleru z vojenského prostředí o pátrání po vrahovi důstojnice, jejíž život i smrt jsou obestřeny temným tajemstvím.

Můžete se vydat správnou cestou, špatnou cestou, anebo můžete zvolit cestu vojenskou. Teď záleží na tom, jakou z nich si zvolí armádní vyšetřovatel Paul Brenner, který se na vojenské základně Fort MacCallum snaží objasnit vraždu přitažlivé kapitánky. Madeleine Stowe hraje Brennerovu spoluvyšetřující případu - coby armádní poradkyně pro případy znásilnění. Je to "hra na kočku a myš, kdy váš odhad na to, jak to skončí, bude totálně vedle."
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski