Sledovat film A Serious Man online

Přehrajte si film A Serious Man online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat A Serious Man online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Ethan Coen, Joel Coen
Hrají:
Michael Stuhlbarg (profesor Lawrence 'Larry' Gopnik), Richard Kind (strýc Arthur), Fred Melamed (Sy Ableman), Sari Lennick (Judith Gopniková), Aaron Wolff (Danny Gopnik), Jessica McManus (Sarah Gopniková)
Země:
USA, Velká Británie, Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Někdy se zkrátka nic nedaří.

V rádiu hraje Jefferson Airplane, píše se rok 1967 a Larry Gopnik, profesor fyziky na klidné univerzitě na Středozápadu se právě dozvěděl, že ho jeho žena Judith opouští. Zamilovala se do jednoho z jeho okázalejších známých, Sye Ablemana, který na ni působí rozhodněji než nesmělý Larry. V bytě s nimi bydlí jeho věčně nezaměstnaný bratr Arthur, Larryho syn Danny je neustále v potížích a dcera Sarah krade Larrymu peníze z peněženky a spoří na plastickou operaci. Anonym se ho snaží připravit o místo, jeden ze studentů ho uplácí a současně vydírá, a sousedka odvedle ho mučí tím, že se opaluje nahá. Zoufalý Larry se vydá s prosbou o pomoc za třemi různými rabíny, aby mu pomohli vypořádat se s jeho problémy a stát se lepším člověkem. Seriózním mužem.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.