Sledovat film A pillangó online

Přehrajte si film A pillangó online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie A pillangó na !
  Trailer k filmu A pillangó   Sledovat A pillangó online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Philippe Muyl
Hrají a postavy:
Michel Serrault (Julien), Claire Bouanichová (Elsa), Nade Dieuová (Elsa's matka), Jacques Bouanich (Sébastien's otec), Jerry Lucas (Sébastien), Aurélie Merielová (Amie d'Isabelle)
Země:
Francie
Rok výroby:
2002
Popis:
Poetický příběh o hledání vzácného motýla a nalezení cenného přátelství.

Uzavřený vdovec Julien Larieux má v důchodu jedinou vášeň: svou sbírku motýlů. Jeho život se začne měnit v okamžiku, kdy se do sousedství přistěhuje osamělá zaměstnaná matka s osmiletou dcerou Elsou. Když se Julien vydává do nádherné krajiny pohoří Vercors, aby svou sbírku obohatil o unikátního motýla druhu Isabella, žijícího pouze zde a navíc pouhých několik dní, stává se nedobrovolným průvodcem zvědavé holčičky, která se k němu nečekaně a proti jeho vůli připojí.
Mezi zprvu bručounským staříkem a bezprostřední dívenkou se v průběhu jejich putování pozvolna rodí křehké citové pouto. Elsina matka se však domnívá, že dcerka byla unesena: všichni sběratelé motýlů jsou přece potenciální zločinci ...
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski