Sledovat film A nap vége online

Přehrajte si film A nap vége online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický A nap vége na Duna!
  Sledovat A nap vége online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají a postavy:
Victor Sjöström (Dr. Isak Borg), Bibi Anderssonová (Sara), Ingrid Thulinová (Marianne Borg), Gunnar Björnstrand (Dr. Evald Borg), Jullan Kindahlová (Agda), Folke Sundquist (Anders)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1957
Popis:
Sen stárnoucího profesora Borga mu připomíná neodvratně se blížící smrt, a zároveň neodčiněný dluh, který musí do konce svého života splatit. Rozhodně se odcestovat na jih Švédska, ale z pověrčivosti a strachu z letadla upřednostní cestu autem. V doprovodu jeho nevěsty se výlet mění na cestu do minulosti a vlastního nitra, během níž se hranice mezi skutečností a snem pomalu rozplývají. Na konci namáhavé duševní poutě Borga čeká kruté prozření a přehodnocení dosavadního života. Lesní jahody jsou velmi osobním autorským dílem. Bolestný smrtelný zápas prožíval v roli profesora i jeho představitel - Victor Sjöström.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski