Sledovat film
A kis Nicolas nyaral
online

Film A kis Nicolas nyaral
  Trailer k filmu A kis Nicolas nyaral Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je tu konec školního roku a dlouho očekávané prázdniny jsou konečně tady. Malý Mikuláš, jeho rodiče a babička vyrazili k moři a ubytovali se v hotelu Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si u moře najde nové přátele: Ben, který tam bydlí... Freddy, který pořád něco jí, dokonce i syrové ryby.... George, který je vtipný už jen proto, že je angličan, uplakánek Paul a Christopher , který chce mít vždycky pravdu a je to otravné.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Laurent Tirard
Hrají a postavy: Valérie Lemercierová (matka Nicolase), Kad Merad (Le p?re de Nicolas), Dominique Lavanantová (Memé), Francois-Xavier Demaison (Le bouillon), Bouli Lanners (M. Bernique), Mathéo Boisselier (Le petit Nicolas)
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Duna 1.10.2022 10:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська