Sledovat film A keresztapus online

Přehrajte si film A keresztapus online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický A keresztapus na Duna!
  Trailer k filmu A keresztapus   Sledovat A keresztapus online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Kelly Makin
Hrají a postavy:
Hugh Grant (Michael Felgate), Jeanne Tripplehornová (Gina Vitaleová), James Caan (Frank Vitale), Burt Young (Vito Graziosi), James Fox (Philip Cromwell), Joe Viterelli (Vinnie Shrimp)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1999
Popis:
Začíná to láskou, pokračuje svatbou a konečná je tchán mafián!

Michael je úspěšný aukční ceremoniář. Pro jeho humor ho mají rádi jak prodejci, tak kupující. Vede si spokojený život. V poslední době se přesto necítí příliš ve své kůži. Chystá se totiž požádat svoji přítelkyni Ginu o ruku. Nakonec k tomu dojde v čínské restauraci. K jeho zděšení ale Gina nabídku ke sňatku odmítne a s pláčem uteče pryč. Později Michaelovi vysvětlí, že si ho nemůže vzít kvůli svému otci. Michael brzy pochopí, o co jde. Jeho budoucí tchán totiž není obyčejný a rozhodně se s jeho profesí nedá chlubit na veřejnosti. Ginin papá je jedním z hlavních vůdců italské mafie. Zamilovanému Michaelovi to je jedno. To ale neví, do čeho jde.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Duna Duna Archív a všechna videa pořadů televize Duna online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski