Sledovat film A.I. Umelá inteligencia online

Přehrajte si film A.I. Umelá inteligencia online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Science Fiction A.I. Umelá inteligencia na !
  Trailer k filmu A.I. Umelá inteligencia   Sledovat A.I. Umelá inteligencia online
Žánr:
Drama, Science Fiction
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Haley Joel Osment (David Swinton), Frances O'Connorová (Monica Swintonová), Sam Robards (Henry Swinton), Jake Thomas (Martin Swinton), Jude Law (Gigolo Joe), William Hurt (Profesor Hobby)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
V blízké budoucnosti nastala doba, kdy přírodní zdroje pomalu docházejí a technologie naopak nezadržitelně expanduje. Vyvinutí roboti se starají o uspokojení všech potřeb svých majitelů, ale je zde jedna vyjímka. Je jí láska, což je ta poslední hranice, kterou ještě stroje nedokázaly překonat. Výzkumníci z firmy Cybertronics Manufacturing jsou prvními, kdo sestrojí robota, který je naprogramován k lásce. Jmenuje se David a je pokusně adoptován manželským párem, jehož dítě v umělém spánku čeká, až bude vyvinuto sérum na smrtelnou nemoc, kterou trpí. David by jimi měl být vychováván v lásce a péči okolí, které by se k němu v rámci výzkumu mělo chovat jako k vlastnímu dítěti. Jenomže dojde k událostem, které všechny plány jednou provždy rozmetají na kousky...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski