Sledovat film 8MM2 online

Přehrajte si film 8MM2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 83 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat 8MM2 online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
J.S. Cardone
Hrají:
Johnathon Schaech (David Huxley), Lori Heuringová (Tish Harringtonová), Bruce Davison (Velvyslanec Harrington), Julie Benzová (Lynn Kraftová), Valentine Pelka (Gorman Bellec), Zita Görögová (Risa)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley, který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish a překrásnou mladou modelkou. David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život.
Hodnocení:
46 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.