Sledovat film 8MM2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 8MM2
  Trailer k filmu 8MM2   Sledovat 1472 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
J.S. Cardone
Hrají a postavy:
Johnathon Schaech (David Huxley), Lori Heuringová (Tish Harringtonová), Bruce Davison (Velvyslanec Harrington), Julie Benzová (Lynn Kraftová), Valentine Pelka (Gorman Bellec), Zita Görögová (Risa)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Do spárů nemilosrdného podsvětí plného peep shows, erotických klubů a sexu po internetu vstupuje ctižádostivý politik David Huxley, který tím může ztratit vše. Je totiž tajně natočen během žhavých hrátek se svou snoubenkou Tish a překrásnou mladou modelkou. David teď musí dostat vyděrače, který po něm chce za negativy nehorázné peníze. Ale když honba za vyděračem končí vraždou a David je unesen, jeho snoubence Tish nezbývá než výkupné 5 milionů sehnat. Jinak přijde její milenec o slibnou kariéru nebo dokonce o život.
Hodnocení:
45 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski