Sledovat film 7 zabitých online

Přehrajte si film 7 zabitých online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama 7 zabitých na !
  Sledovat 7 zabitých online
Žánr:
drama
Režie:
Pavel Kohout
Hrají a postavy:
Stanislava Bartošová (Jenka), Radoslav Brzobohatý (doktor Bělovlásek), František Němec (Míla), Marie Drahokoupilová (mladá žena), Marie Marešová (Jenčina matka), Zdeněk Jirotka (Jenčin otec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Sedm dní ze života sotva dvacetileté zdravotní sestry, která je na pohled vyznavačkou poněkud lehkovážného životního stylu. Ve skutečnosti zůstává věrná svému chlapci, který je právě na vojně, a záletníkům ze svého okolí odolává s vtipem i jistou citovou úzkostí. Do příběhu podle námětu pozdější Kohoutovy manželky Jeleny Mašínové (* 1941) se promítá rozdílná historická zkušenost a odlišný generační pocit autorů i jejich postav - mj. i svébytnou konstrukcí řečových replik.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.