Sledovat film 7 dní hříchů online

Přehrajte si film 7 dní hříchů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, psychologický 7 dní hříchů na !
  Trailer k filmu 7 dní hříchů   Sledovat 7 dní hříchů online
Žánr:
drama, historický, psychologický
Režie:
Jiří Chlumský
Hrají a postavy:
Jarek Hylebrant (Jurgen Schreier), Fyodor Bondarchuk, Vica Kerekes (Agnes), Vica Kerekesová, Attila Mokos, Jiří Schmitzer (Ditrich)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Najít cestu k sobě.

Psychologické historické drama konce druhé světové války, zpracované podle skutečných událostí, je situované do oblasti Šumperska v České republice. Film sleduje v průběhu sedmi dnů události, které prožívá český lesník Jan Olšan, jenž přijal po okupaci Československa říšské občanství, a jeho žena Agnes, která je Němka. Agnes se stane, v době kdy prožívá s Janem manželskou krizi, svědkyní vypálení a rabování horské samoty, na němž se vedle odcházejících nacistů podílely i české revoluční gardy. Žena se ze strachu skrývá a její manžel se dostane do ohrožení života, když se ji pokouší najít.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.