Sledovat film 6 medvědů s Cibulkou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 6 medvědů s Cibulkou
  Trailer k filmu 6 medvědů s Cibulkou   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Lubomír Lipský (Cibulka), Jiří Sovák (ředitel školy), Miloš Kopecký (švihák), Jan Libíček (ředitel cirkusu), František Filipovský (školní inspektor), Marie Rosůlková
Země:
Československo, Německo
Rok výroby:
1972
Popis:
Šest medvědů, jedna opice a velmi svérázná kuchařka ve školní kuchyni a nesmrtelné komedii Oldřicha Lipského.

Hrdinou filmu je klaun Cibulka, předvádějící v cirkuse úspěšné číslo s medvědy. Ředitel cirkusu však vymění své medvědy za cvičené pašíky a Cibulka dostane výpověď. Na popud dětí se převlékne za ženu a nastoupí ve škole jako kuchařka. Problémy nastávají v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi. Vyplaší uklízečku i školníka a Cibulkovi nezbývá než převzít i jejich povinnosti. A to všechno v den, kdy má školu navštívit školní inspektor. A tak Cibulka vaří oběd, uklízí a snaží se ve škole ukrýt šest živých medvědů. Výsledkem je ta nejbláznivější klauniáda s jakou jste se na televizních obrazovkách mohli setkat.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko