Sledovat film 3000 mil do Graceland online

Přehrajte si film 3000 mil do Graceland online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller, komedie, akční, krimi 3000 mil do Graceland na !
  Trailer k filmu 3000 mil do Graceland   Sledovat 3000 mil do Graceland online
Žánr:
thriller, komedie, akční, krimi
Režie:
Demian Lichtenstein
Hrají a postavy:
Kurt Russell (Michael Zane), Kevin Costner (Murphy), Courteney Coxová (Cybil Waingrowová), Christian Slater (Hanson), Kevin Pollak (Damitry), David Arquette (Gus)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Z parťáka se vyklubal zrádce, z balíku peněz hra na kočku a myš.

"Týden Elvise Presleyho" je v plném proudu a ulice Las Vegas jsou zaplaveny dvojníky krále rokenrolu. Pět Elvisů, má ovšem v pouzdrech místo kytar zbraně. Michael se svým někdejším spoluvězněm Murphym dokonale naplánovali vyloupení casina, ale když nakonec se 3 miliony dolarů opouštějí v helikoptéře město, zůstává za nimi zničený hotel a hromada mrtvol. Díky Murphyho brutalitě se chytrá loupež změnila ve zběsilou přestřelku.
Navíc se Murphy rozhodne zradit své komplice a veškerý zisk shrábnout pro sebe. Michael se však zabít nenechá, zmocní se lupu a společně se svou náhodnou společnicí Cybil i jejím desetiletým synem se vydává napříč Spojenými státy, aby u překupníka ukradené miliony vypral. V jeho stopách se vydává nejen policie, ale i Murphy toužící po svých penězích a hlavně po pomstě.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski