Sledovat film 2010: Moby Dick online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 2010: Moby Dick
  Trailer k filmu 2010: Moby Dick   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Trey Stokes
Hrají a postavy:
Barry Bostwick (kapitán Ahab), Reneé O'Connorová (doktorka Michelle Hermanová), Matt Lagan (kapitán John 'Boomer' Enderby), Adam Grimes (poručík Commander Starbuck), Dean Kreyling (admirál De Deers), Jay Gillespie (mladý Ahab)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Obří velryba likviduje vše, co jí stojí v cestě!

Děj se odehrává v nedaleké budoucnosti. Doktorka Michelle Hermanová se připojila k posádce ponorky USS Pequod pod velením kapitána Achaba, který chce za každou cenu ulovit obří velrybu. Čím je posádka blíže k cíli, tím se Achabovo nutkavé šílenství zvyšuje. Konečně se podaří ponorce kytovce objevit. Stane se Moby Dick obětí nebo se kapitánovy plány zhroutí?
Hodnocení:
24 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko