Sledovat film
1945
online

Film 1945
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jednoho horkého dne v srpnu 1945 se v malé maďarské vesničce připravují místní veselku mladému úředníkovi. Na nádraží se mezitím objevují dva cizinci s tajuplnými bednami. Vesničané se zaleknou, že by mohlo jít o příbuzné deportovaných Židů, kteří se budou dožadovat svého majetku, o který za války přišli. Další pak mají obavu, že budou chtít vrátit majetek, který si zatím ostatní přivlastnili.

Žánr: Drama, Dobové drama
Režie: Ferenc Török
Hrají a postavy: Péter Rudolf (Szentes István, a jegyzö / Town Clerk), Bence Tasnádi (Szentes Árpád), Tamás Szabó (Jancsi), Dóra Sztarenki (Kisrózsi), Ági Szirtesová (Kustár Andrásné / paní Kustár), József Szarvas (Kustár András)
Země: Maďarsko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko